Собакам подобається цифрове телебачення - дослідження

— 18 серпня 2011, 14:14

Експерти вважають, що у зв'язку із переходом країни на цифрове телебачення цей показник буде рости, оскільки тваринам легше сприймати "більш чисту" у порівнянні з аналоговим телебаченням, картинку, пише Inopressa із посиланням на The Daily Mail.

Більше за всіх подивитися телевізор полюбляють лабрадори. Вони присвячують ТБ до двох годин на день. Наступними у рейтингу значаться спанієлі, бордер коллі, джек рассел тер'єри і стаффордширський бультер'єр.

Домашні тварини віддають перевагу мильним операм - їх фаворитом виявився серіал EastEnders, що розповідає про життя мешканців одного з районів Східного Лондона. А ось "галасливі телевікторини" вони не дивляться. Є у собак і свої переваги щодо телеведучих: їх улюбленцем визнаний Філіп Шофілд, в "спину йому дихають" Джеремі Кларксон і Саймон Кауелл.

Опитування проводилося OnePoll на замовлення Digital UK. Соціологи опитали 1800 власників собак по всій країні. Експерти благодійної організації Dogs Trust при цьому не рекомендують на весь день залишати собак під замком наодинці з телевізором: вони "соціальні створіння і потребують спілкування з людиною".

Реклама:

Головне сьогодні