Угорщина почне видавати українцям біометричні дозволи

— 25 серпня 2011, 17:08

Про це повідомив Генеральний консул Угорської Республіки в Ужгороді Йожеф Бочкаї, повідомляє ZN.ua.

За його словами, при підписанні угоди щодо спрощення перетину кордону між Україною та Угорщиною було передбачено, що при наявності технічних можливостей Угорська Республіка видаватиме дозволи на перетин кордону в режимі малого прикордонного руху без наявності закордонного паспорта.

"Зараз такі технічні можливості з'явилися", - сказав Бочкаї.

Генконсул зазначив, що зараз припинено прийом заяв у консульствах на отримання такого дозволу. Поновлення прийому заяв відбудеться відразу після того, як почнеться видача дозволів з біометричними даними.

Він також уточнив, якими саме будуть ці дані: відбиток пальця, особистий підпис в консульстві й фото.

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді додав, що дозволи на спрощений перетин кордону, які існують, будуть дійсні до закінчення їх терміну дії.

Нові дозволи будуть представляти собою пластикові картки, їх вартість не буде перевищувати діючу сьогодні, тобто 20 євро.

Нагадаємо, 18 вересня 2007 міністри закордонних справ України та Угорщини підписали угоду про спрощений перетин кордону - з метою спрощення поїздок для громадян, які проживають у районі угорсько-українського кордону, та подальшого розвитку добросусідських відносин між двома державами.

У Закарпатській області розташовано два генеральних консульства Угорщини - одне в Берегово, друге в Ужгороді

Реклама:

Головне сьогодні