Бабиного літа цього року не буде - синоптики

— 26 серпня 2011, 13:10

До кінця літа залишилося кілька днів, які будуть теплими (+24-28 і вище, залежно від регіону) і сонячними, пише Сегодня.

Осінь очікується не дуже холодною, але, на жаль, більш мокрою, ніж зазвичай: за даними Гідрометцентру, кількість опадів перевищить норму на 30-50%.

За словами голови Гідрометцентру Миколи Кульбіди, 1 вересня буде похмурим, а подекуди й з дощем, але теплим - до +20. Погода у вересні очікується мінливою, з кількома періодами традиційних, але коротких, на 1-2 дні, похолодань.

Справжня холодна осінь з середньодобовою температурою нижче +8 прийде після 15 жовтня. Листопад, за прогнозами Гідрометцентру, буде холодним, в третій декаді вдарять перші морози.

Народні синоптики дають схожі, але більш докладні прогнози. Зокрема, дніпропетровець Віктор Некрасов обіцяє тепло до 20 вересня, дощі після 20-го, відсутність бабиного літа в жовтні і нічні заморозки вже на Покрову (14 жовтня).

Плюс 22-24 жовтня - дощ з мокрим снігом. А в листопаді - холодні вітри весь місяць, дощі 5-12-го, з 9-го по 12-е до них ще й заморозки (ожеледь), сніг 21-27-го.

Реклама:

Головне сьогодні