У Києві катастрофічно бракує туалетів

— 30 серпня 2011, 16:29

Більшість із них в центральній частині міста, а на околиці знайти громадський туалет практично не можливо, пише Радіо "Свобода".

Загалом у місті є менше трьохсот туалетів, частина з яких не працюють, а за підрахунками заступника голови Київської міськдержадміністрації Олександра Мазурчака, має бути більше тисячі.

За словами чиновника, наразі науковці розробляють Програму-схему санітарної очистки Києва, де серед іншого буде розглядатися питання збільшення кількості туалетів.

"Програма передбачає кілька напрямків. Уже є сьогодні модульні туалети, по типу "Тут Сервіс", близько 160 - це туалети, які мають воду і каналізацію. Буде нарощуватися кількість таких модулів", - сказав Мазурчак.

Другий варіант, за його словами, це контейнерні туалети, які використовуватимуть як сезонні встановлюватимуть там, де немає комунікацій, каналізації (парки, пляжі), які будуть туалети.

"Вони мають воду зверху, зливаються і відкачуються. Вони нормальні, без запаху", - наголосив чиновник.

Також, додав він, влада буде відновлювати стаціонарні туалети, а на час великих заходів, як то Новий рік чи День Незалежності, встановлювати тимчасові безкоштовні біотуалети.

Мазурчак додав, що Програму в будь-якому випадку мають погодити до кінця року, оскільки вона покликана частково вирішити проблему вбиралень до Євро-2012.

Реклама:

Головне сьогодні