800 шкіл підключать до мереж 4G

6
14 вересня 2011

Такими є плани державного підприємства "Відкритий світ", що керує однойменним національним проектом, разом з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту з реалізації і впровадження інтерактивних технологій навчання.

Про це Українським Новинам повідомив директор ДП "Відкритий світ" Ігор Курус.

"Ми визначили майже 800 шкіл, в яких ми б хотіли провести в листопаді пілотний проект", - сказав Курус.

Він додав, що це необхідно для відпрацьовування найбільш ефективних шляхів впровадження національного проекту "Відкритий світ", що припускає підключення шкіл до мереж 4G (технологія LTE).

Поки що планується, що пілотний проект буде тривати 2 місяці, але, можливо, термін буде продовжений.

Для проекту відбиралися школи, які вже технічно підготовлені (у них є інтернет).

У Криму, Закарпатській та Одеській областях перевірять функціонування каналів зв'язку в складному рельєфі.

У школах Львівської області будуть пророблятися питання організаційної взаємодії, у Запоріжжі - адаптація навчальної звітності до інтерактивних форм.

Щодо реалізації проекту "Відкритий світ" у національному масштабі Курус повідомив, що техніко-економічне обґрунтування повинне бути в середу розглянуто на засіданні Кабінету Міністрів.

Як повідомляло агентство, у березні Курус попередньо оцінював реалізацію проекту "Відкритий світ" на суму 675 млн доларів.

Проект розрахований до кінця 2015 року і планується, що він буде охоплювати всі школи.

В рамках національного проекту передбачається забезпечити 1,5 млн школярів нетбуками або іншими інтерактивними пристроями, що містять український навчальний продукт, з можливістю доступу до інтернет.

Головне на сайті