Скандал у Британії: 5-річні діти у боях без правил. Фото. Відео

12
22 вересня 2011

На відео видно, як діти б'ються без захисних засобів. Сам бій проходив за правилами змішаних єдиноборств, щоправда, з обмеженнями в ударах.

Цими боями вже зацікавилась поліція, а Британська Медична Асоціація (БМА) заявила про неприпустимість цих комерційних боїв, пише The Sun.

Один з хлопців, які б'ються на відео - дев'ятирічний Кіан Макінсон. Його 33-річний батько Нік Хартлі каже, що хлопцям під час боїв не загрожувала небезпека: "Ніщо їх не травмує".  

Організатором боїв є клуб Greenlands Labour Club у місті Престон. За словами власника клубу Стівена Найтінгейла, "це були дуже добрі заходи".

Сам 28-річний Найтінгейл - професійний боєць змішаних єдиноборств. За його словами, початковий вік учасників боїв - 5 років.

"Діти не травмуються і з ними нічого поганого не стається. Якщо вони у цьому віці. До 14-15 років удари заборонені", - каже Найтінгейл.

Британська медична асоціація заявила, що вона категорично проти боїв у клітках: "Цей приклад бою малих дітей у клітці є особливо тривожним. Особливо враховуючи той факт, що на дітях не було захисних елементів на тілі і шолому на голові".

Прихильники таких боїв зауважують, що діти у такий спосіб вчаться керувати своєю агресією, починають розуміти дисципліну.

У Британській Медичній Асоціації переконують: є багато інших способів (легка атлетика, плавання, футбол), які теж дисциплінують, але водночас не травмують мозок.