Молодь Європи та США стала менше користуватися презервативами

8
27 вересня 2011

Про це свідчать результати опитування, проведеного серед мешканців трьох десятків країн світу у віці від 15 до 24 років і приуроченого до Всесвітнього дня контрацепції, пише Медпортал.ру.

Дані 2011 року були зіставлені з дослідженнями 2009 і 2010 років. Найбільше зростання кількості молодих людей, які нехтують контрацепцією, відзначене у Франції, США і Великобританії.

Зокрема, у Франції кількість респондентів, які займалися незахищеним сексом з новим партнером, зросла порівняно з даними минулого року більш ніж удвічі (з 19 до 40% від загальної кількості опитаних). У Сполучених Штатах аналогічний показник збільшився більш ніж на третину (з 38 до 53%), у Великобританії - на одну п`яту (з 36 до 43%).

За даними авторів дослідження, в середньому по Європі частка молодих людей, які зізналися в незахищеному сексі, зросла порівняно з минулим роком з 36 до 46%.

Протилежна тенденція була відзначена в країнах Латинської Америки - там відповідний показник, навпаки, скоротився з 56 до 48%. У країнах Південно-Східної Азії ситуація практично не змінилася, в Африці опитування в 2010 році не проводилося.