У Міноборони назвали провокацією сюжет про солдатів-повій

6
28 вересня 2011

"27 вересня в ефірі телевізійної програми "Гроші" з'явився сюжет, який не тільки здивував, але й обурив велику глядацьку аудиторію. У першу чергу, це був виклик людям у погонах, які в непростих умовах сьогодення сумлінно виконують службові обов'язки із захисту нашої держави", йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

У міністерстві наголосили, що телевізійники, "в гонитві за сумнівною сенсацією, за допомогою привабливих дівчат, намагалися спровокувати солдат строкової служби до розмов щодо надання ними інтимних послуг за гроші".

"Усе це вдало зрежисоване дійство записувалося прихованою відеокамерою і потім було подано в ефір як ствердження про нібито існуючу в деяких військових частинах налагоджену систему з надання інтимних послуг солдатами", йдеться в повідомленні.

У Міноборони наголосили, показане відео і фото не має відношення до Української армії.

"Ці матеріали відзняті у збройних силах сусідньої держави і "взяті" в мережі Інтернет, армійські однострої тому підтвердження. Останнім часом у телевізійному просторі України з'являється багато різних "шедеврів", успішно і талановито "злизаних" у нашого північного сусіда. Подібні "сенсаційні викриття" там вже кілька років "гуляють" в ефірі", - наголосили в прес-службі міністерства.

"Уся ця брудна нісенітниця, що сфабрикована без будь-яких фактів або переконливих доказів, ніяким чином не сприяє вирішенню проблем, що сьогодні існують у суспільстві, а лише завдає шкоди нашій армії, як невід'ємній частині української громади", - додали в Міноборони.

Українська правда. Київ