Google збвинувачує Microsoft у вимаганні

4
29 вересня 2011

В Google уважають, що Microsoft не може самостійно домогтися успіху на ринку смартфонів, тому вирішила заробляти за рахунок інших, повідомляють Українські новини.

"Ми не раз були свідками подібної тактики з боку Microsoft", - підкреслили в Google, додавши, що своїми діями конкурент гальмує процес впровадження нових технологій.

Нагадаємо, південнокорейська Samsung погодилася виплачувати корпорації Microsoft ліцензійні відрахування із продажу кожного смартфону й планшета на базі ОС Android. У рамках крос-ліцензійної угоди обидві компанії також домовилися співробітничати в сфері розвитку й маркетингу платформи Windows Phone.

Раніше глава Microsoft Стів Баллмер не раз заявляв, що Android не можна назвати безкоштовною операційною системою, оскільки в ній використовуються запатентовані Microsoft технології, за які треба платити.

У свою чергу головний юрист Google Девід Драммонд обвинуватив корпорації Microsoft, Apple и Oracle в том, що вони організували кампанію проти Android, метою якої є накрутити ціни на пристрої на цій платформі.

Однієї з перших здалася компанія HTC. Торік вона одержала право на використання патентів Microsoft в обмін на відрахування 5 доларів з кожного проданого Android-смартфону. Аналогічну угоду в підсумку підписала й Samsung, найбільший виробник пристроїв на базі ОС від Google.