Канадець мандрував 11 років щоб подолати депресію

4
30 вересня 2011

Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на Agence France-Presse.

Наразі 56-річний уродженець Монреаля знаходиться приблизно за 290 кілометрів від рідного міста і планує повернутися додому у середині жовтня (за його приблизними розрахунками, це станеться 16 жовтня).

Беліво пішов з дому 18 серпня 2000 року, у день свого 45-річчя. Він вирішив, що пройде пішки весь світ, і таким чином подолає депресію і пригнічений стан, пов'язаний з невдачею у роботі. Двоє його дітей від першого шлюбу, а також нинішня подруга не стали його затримувати і дали змогу йому реалізувати цей задум.

З собою у нього був лише маленький візок зі спальними речами, а також чотири тисячі канадських доларів. За 11 років канадець подолав близько 75 тисяч кілометрів і побував у 64 країнах. Беліво доводилося ночувати на вулицях, у притулках для безхатченків, однак іноді його запрошували переночувати його нові знайомі в різних країнах.

За словами канадця, за час своєї "прогулянки" він серйозно захворів лише одного разу, це сталося в Судані. В Ефіопії Беліво було затримано і ув'язнено на один день, а в ПАР на нього напали два п'яних молодика. Крім того, під час подорожі канадцю також випала можливість поїсти страви з комах в Африці, з собачого м'яса - в Південній Кореї і зі змій - в Китаї.

Тепер, коли він вже недалеко від дому, Беліво мріє про возз'єднання зі своєю подругою і дітьми. Після того, як він відпочине і оговтається, він має намір узятися за написання книги про свої пригоди. Також канадець має намір прочитати лекції про мандри.

Головне на сайті