США потерпає від урагану "Лі" та готується до "Каті". Відео

8
5 вересня 2011

Потужний тропічний шторм "Лі" pа лічені години залишив без електрики більше 35 тисяч чоловік. Штат Луїзіана заливають небувалі дощі, вулиці міст буквально перетворилися на річки, повідомляє Вести.ru.  

Швидкість вітру в регіоні сягає 100 кілометрів на годину. У Новому Орлеані, який кілька років тому був практично вщент зруйнований ураганом "Катрін", не справляються дамби.

"Це справжня катастрофа. У нас немає ніякого захисту, немає дамб. Ми проходимо через це щороку. Але "Лі "- це не просто гроза", - розповідає місцевий житель Елтон Мезерн.

Шторми для цього регіону не рідкість, але, як кажуть місцеві жителі, з плином часу нічого не змінюється. Влада не поспішає вживати заходів і забезпечувати безпеку населення.

Незадовго до шторму "Лі", території США дістався ураган "Айрін". Рятувальникам довелося евакуювати жителів Нью-Йорка. У режимі надзвичайної ситуації штати Східного узбережжя провели кілька днів. Ураган забрав життя понад 40 людей.

У Віргінії й Північній Кароліні десятки тисяч американців залишилися без даху над головою. Країна до сих пір підраховує збитки від руйнівної стихії. Найсильніше постраждав штат Нью-Джерсі. Президент США Барак Обама вирішив особисто оцінити масштаби збитку.

Але стихія не поспішає залишати Сполучені Штати. Американці готуються до зустрічі ще з одним ураганом з ніжним ім'ям "Катя". Йому надано другу категорію, але, за прогнозами метеорологів, через кілька годин вітер може посилитися до 180 кілометрів на годину

Ураган щохвилини набирає потужності, і вже зараз може претендувати на звання найсильнішого в цьому сезоні.