У житомирських лісах встановили відеокамери

11
11 жовтня 2011

Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Ткачук, якого цитує УНІАН.

"Задоволення" це не з дешевих, однак повністю себе виправдовує. Адже дозволяє виявити загоряння на ранніх стадіях, з високою точністю визначити координати пожежі і локалізувати її, доки вона не поширилася на значні площі. Роботи по встановленню систем тривають, а найсучасніші їх зразки незабаром будуть введені в дію у Білокоровицькому, Городницькому і Попільнянському лісгоспах. Там спостерігати за територією всього підприємства зможе один працівник", - сказав він.

Він також заявив, що у лісах Житомирщини від початку року виникло 70 пожеж на загальній площі понад 65 гектарів. Завдані лісовому господарству області збитки від пожеж становлять понад 70 тисяч гривень.

Реклама:

Начальник облуправління лісового та мисливського господарства також зазначив, що головною причиною виникнення пожеж є людська недбалість і необережність. Тому для попередження виникнення лісових пожеж у підприємствах Управління здійснюється посилене наземне патрулювання лісових масивів.

Загалом у розпорядженні лісників області є 77 одиниць пожежної техніки, зокрема, 12 пожежних автомобілів, придбаних цього року за власні кошти підприємств управління.Реклама: