У Криму з'являться готелі європейського рівня?

— 12 жовтня 2011, 10:11

Як розповіла директор з розвитку Hilton в Україні Магдалена Секутовська, на даний момент ведуться переговори з кримською владою.

"Поки що не підписані договори, я не можу давати офіційну інформацію. Але підтверджую, що ми розглядаємо Крим, зокрема Ялту", - цитує її Сегодня.

Заступник міністра курортів і туризму Криму Олександр Лієв розповів, що мережа уже обрала і навіть викупила місце для своїх об'єктів. "Думаю, що цього року буде оголошено про старт проекту", - каже він.

Що стосується інших готельних мереж світового рівня, то конкретних результатів досягли лише Radisson - ця мережа вже відкрила першу чергу готелю на 63 номери в Алушті в 2008-ому році, планує здати другу до 2012-го року і будує готель в Сімеїзі. А от Hyatt і Marriot, про переговори з якими неодноразово заявляли в Радміні, зволікають з укладенням договорів.

"Ми готові зайти до вас хоч завтра, але пауза залежить не від нас, а від того, наскільки ваша влада здатна виконати наші умови. І ще одне правило не тільки нашої мережі, але й інших, - спочатку відкривати готель у столиці, а потім - у Криму", - пояснив регіональний представник Marriot International Івіца Чачіц.

У київському офісі Hyatt взагалі запевнили, що поки не планують будівництво на півострові.


Реклама:

Головне сьогодні