Найбагатшу жінку Франції визнали розумово неповноцінною

— 17 жовтня 2011, 17:03

Цей діагноз шокував Бетанкур, вона має намір оскаржити рішення медиків в суді, повідомляють Вести з посиланням на Reuters.

Французький суд в понеділок визнав 89-річну власницю парфумерної імперії L'Oreal Ліліан Бетанкур частково недоумкуватою. Тепер керувати компанією з мільярдним оборотом буде її дочка Франсуаза Бетанкур-Майерс. Опікуном пристарілої мільярдерки рішенням суду призначений її онук.

Ліліан Бетакур в паніці: вона категорично відмовляється визнати себе розумово неповноцінною і має намір подавати проти дочки зустрічний позов.

Судова тяганина між власницею L'Oreal і її дочкою почалася ще в серпні 2007 року. Тоді Франсуаза Бетанкур-Майерс звинуватила близького друга своєї матері фотографа і письменника Франсуа-Марі Баньє в тому, що він виманював з Ліліан Бетанкур гроші і дорогі подарунки.

У ході слідства з'ясувалося, що в фаворитах у найбагатшої жінки Франції ходили також міністр праці Ерік Веріт і ледь не сам Ніколя Саркозі. Останнє, втім, довести не вдалося. Дочка мільярдера зажадала, щоб Ліліан Бетанкур визнали недоумкуватою і, щоб уникнути краху компанії, звільнили від керівництва L'Oreal.

ВІДЕО ДНЯ

У грудні минулого року мати і дочка змогли прийти до згоди, але через рік Франсуаза Бетанкур-Майерс знову запідозрила оточення своєї матері в корисливості й вирішила відновити судовий розгляд.

У понеділок лікарі офіційно підтвердили, що Ліліан Бетакур страждає "недоумством змішаного типу" і більше не може керувати L'Oreal. Адвокати мільярдерки заявили, що збираються оскаржити це рішення суду.

Реклама:

Головне сьогодні