У російських школах хочуть ввести уроки бадмінтону

1
25 жовтня 2011

Про це повідомив прес-секретар Федерації бадмінтону Росії Олександр Багдатьєв, якого цитує Дзеркало Тижня.

"Ми давно працювали над цією програмою. Зараз проходить випробування методики викладання на уроках фізкультури у низці шкіл. У грудні ми будемо захищати цю методику у Мінспорту, і, якщо вона успішно захиститься, то тоді нам вдасться запровадити це на постійній основі на третій урок фізкультури", — розповів Багдатьєв.

На його думку, розповідь президента Росії Дмитра Медвєдєва про користь бадмінтону позитивно позначиться на розвитку цього виду спорту: "Це складно передбачати, але сподіваюся, що позитивно. Якщо голова держави говорить, що це допомагає швидко приймати рішення, то кому, як не йому, про це знати".

Раніше Медвєдєв опублікував у своєму блозі вступне слово до навчального фільму "Азбука волана", який було знято для учнів і викладачів російських шкіл. Фільм створено в рамках проекту, що здійснюється з ініціативи президента спільно з Міністерством освіти і науки Росії, щодо введення бадмінтону у шкільну програму з фізкультури.

На відео Медвєдєв розповідає про історію гри, її популярність і користь. Наприкінці трихвилинного ролика показано кадри, де голова держави грає у бадмінтон, зокрема, з прем'єром Володимиром Путіним.powered by lun.ua