Представлено новий спосіб читання винних етикеток

13
25 жовтня 2011

Відомо, що на аромат, смак та якість вина велике значення має тип ґрунтів, на яких ростуть виноградні лози.

Дві виноробні, що належать одній родині Hofmann, хоч і пов'язані між собою, але виготовляють вино з двох різних регіонів Німеччини. Це і є основна концепція, яку передають нові етикетки, пише Upakovano.ru.

Дизайнери повинні були створити простий символ для кожної виноробні, який представляв би колорит і ґрунтові особливості кожного регіону.

Реклама:

Вапняковий ґрунт, представлений на етикетці колом, символізує форму скам'янілостей, а сланець - трикутником, оскільки при його руйнуванні утворюються гострі осколки. Після цього, дизайнери почали пошук рішення, яке б зробило усі вина (більше 30 найменувань) індивідуальними без необхідності друкувати окрему етикетку для кожного найменування.

Традиційним методом є друкування однієї основної етикетки, а потім додавання тексту. Фахівці вирішили скористатися цим методом, але нанесли на етикетки разом з текстом зображення. Тому, на етикетках кожного сорту вина з'явилися різні символи, розроблені для кожного найменування, при цьому, вони вказують на яких ґрунтах був вирощений даний сорт винограду.Реклама: