30-градусні морози можуть бути в Україні вже у листопаді

— 28 жовтня 2011, 12:00

"Морози у нас будуть короткостроковими: кілька днів - мінус 25, потім – відлига, потім – знову мороз. Хіба що Крим ця доля омине стороною", - розповіла заступник начальника відділення метеопрогнозування Українського гідрометцентру Наталія Голеня.

За такий холод варто "подякувати" арктичному повітрю, яке "відвідуватиме" Україну кілька разів за зиму, пише "Комсомольська правда в Україні".

Морози прийдуть з північного сходу і півночі через територію Росії.

"Ця зима, як і минула, ймовірно, буде неординарною. Очікується багато різких перепадів в погоді. Ми потрапляємо в теплий сектор, температура підвищується до нуля, йде відлига ... А потім раптом різке вторгнення арктичного повітря, і тріщить мороз", - вважає синоптик.

Найморознішим буде січень, особливо в Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській та Луганській областях. Лютий буде теплішим, а перші серйозні похолодання метеорологи прогнозують ще до зими, у другій половині листопада.

"Листопадові морози - до 30 градусів, на щастя, прийдуть всього на пару днів. І не на всій території країни, а лише в Сумській, Чернігівській, Харківській, Полтавській областях", - кажуть синоптики

До речі, європейські гідрометцентри прогнозують Україні низьку температуру взагалі на весь листопад.

Реклама:

Головне сьогодні