До Хелловіну: Художник вирізьблює портрети на гарбузах. Фото

48
31 жовтня 2011

Свою "Помаранчеву імперію" митець почав створювати 2 роки тому, причому зовсім випадково.

Дружина попросила його вирізьбити гарбуза для компанії, де працювала. "Дебютом" Вера став простенький логотип та текст, але гарбуз став справ справжнім хітом того Хелловіну.

"Невдовзі в мене було 35 замовлень на комерційні логотипи та навіть дитячі портрети! Я навіть не усвідомлював, що роблю, але так народився The Pumpkin Geek!!!!", - розповідає митець на однойменному сайті thepumpkingeek.com.

Реклама:

Далі Алекс опанував техніку "чотириколірного" різьблення, коли, залежно від глибини надрізу, утворюється темніший чи світліший відтінок. Кожен зі своїх гарбузів Вер вирізає вручну. Залежно від складності малюнку, це займає 4-6 годин.

У галереї, представленій на сайті, можна зустріти "гарбузових" Фредді Крюгера, Спайдермена, Гаррі Поттера, Індіану Джонса та Джека Горобця, а ще телеведучу Опру Вінфрі, супермодель Гайді Клум та поп-короля Майкла Джексона.

В пам'ять про людину, яка "змінила обличчя анімації й технології" Вер створив портрет Стіва Джобса. Цього гарбуза він надіслав до головного офісу Apple.Реклама: