З 1 листопада Укрзалізниця продаватиме квитки по-новому

14
6 жовтня 2011

Це означає, що реалізація місць буде починатися з одного вагону кожного типу (СВ, купейний, плацкартний). У разі, якщо у вагоні певного типу залишиться менше 9 вільних місць, відкриється для продажу наступний вагон цього типу.
 
Про це у четвер зазначає прес-служба "Укрзалізниці".
 
Такі нововведення, на думку залізничників, дозволять послідовно та рівномірно заповнювати вагони поїзда для оперативного регулювання схем поїздів, ефективно використовувати існуючий вагонний парк.
 
Незадіяні вагони поїзда будуть відчеплені і введені до складу поїздів, на які існуватиме підвищений попит. Таким чином, залізничники оперативно корегуватимуть кількість вагонів у поїзді, орієнтуючись на попит у перевезенні пасажирів. 
 
За словами начальника Головного пасажирського управління Олександра Іванька, у доцільності переходу на повагонний продаж квитків залізничники вже переконалися на основі пілотного проекту, який реалізовувався з 9 вересня.
 
За таким принципом, в якості експерименту, продавалися квитки на один поїзд на кожній із шести залізниць України. З першого листопада за таким принципом продаватимуться квитки на усі поїзди внутрішнього сполучення.
 
Українська правда. ЖиттяРеклама: