Пологи вдома обернулися смертю немовляти

— 2 листопада 2011, 11:31

За словами начальника прес-служби київської облміліції Миколи Жуковича, якого цитує Сегодня, подружня пара, мабуть, наслідуючи моду народжувати вдома, знайшла гінеколога за рекомендацією своїх знайомих. 40-річна гінеколог рекламувала свої послуги і в Інтернеті.

"Вона отримала передоплату 1000 доларів. Прийнявши пологи, вона дала породіллі чотири ін'єкції невідомої речовини. Через 10 хвилин після пологів дитина перестала дихати, а гінеколог швидко зібрала речі, забрала порожні ампули і зникла", - повідомив він.

Чоловік породіллі, зайшовши до кімнати, побачив на підлозі 32-річну дружину без свідомості і мертвого первістка. Чоловік викликав швидку та міліцію.

"Акушерку знайшли і допитали. Вона надавала подібні послуги років 3-4, не раз притягувалася до відповідальності за незаконну лікарську діяльність. Порушено кримінальну справу, відпрацьовується і версія шахрайства", - додав Жукович.

Наразі міліція перевіряє здоров'я всіх дітей, в пологах яких брала участь "медик". Офіційна медицина не вітає пологи на дому через великий ризик ускладнень.

Реклама:

Головне сьогодні