Янукович знову продемонстрував свій літературний талант

— 2 листопада 2011, 15:01

До цієї книжки увійшли найкращі зразки бароко, одного із основних стилів української літератури та мистецтва XVII-XVIII століть, пише "Буквоїд".

Це - богословські та філософські трактати, життя святих, драми, вірші, щоденники, котрі, як йдеться у анотації, "красномовно свідчать про складні процеси, які відбувалися в Україні в той період, про процеси, які зачепили основи української нації - від політичної, церковної та інтелектуальної еліти до низів".

"Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід´ємною частиною нашої історії. Безсумнівно - це багатство нації, яке має велике значення для морального та духовного життя країни. Тому перед нами стоїть важливе завдання - відродження, розвиток і примноження духовної спадщини українського народу, задля того, аби зробити його загальним надбанням світової спільноти", - написав у передньому слові до антології Янукович.

Книжка "Жемчужина причудливой формы" побачила світ за сприяння Міждержавного фонду гуманітарного співробітництва держав-учасників СНД.

Загальна редакція та укладання антології Миколи Сулими та Леоніда Ушкалова.

ВІДЕО ДНЯ

Книжка має 672 сторінки.

Як відомо, нещодавно Янукович написав книгу "Opportunity Ukraine", яка виявилася плагіатом.

Реклама:

Головне сьогодні