11.11.11 – чого чекати від дня "шести одиниць"?

Не встиг світ оговтатись від 10.10.10, як на черзі - наступний унікальний збіг чисел. Когось від самої дати 11.11.2011 кидає в холодний піт, а хтось навпаки перебуває в очікуванні доленосної зустрічі чи припливу грошей. Багато молодят прагнуть саме цього поєднати свої долі, а жінки на 9 місяці вагітності – народити цього дня своє маля. Головний аргумент: "дата чудова!".

Астрологи ж кажуть, що якщо 11.11.11 об 11 годині 11 хвилин і 11 секунд загадати бажання – воно збудеться. Нумерологи ж застерігають: цього дня не варто випробовувати долю. "Українська правда. Життя" дізнавалась більше про рокову дату.

Шість одиниць – лідерство і агресія поряд

"Якщо взяти дату в цілому, то 11.11.2011 в сумі вийде цифра "8", яка для одних є руйнівною, а для інших – навпаки, – розповіла "Українській правді. Життя" нумеролог Людмила Савіна. – В цей день треба себе поводити дуже акуратно на дорогах: найменше перевищення швидкості може погано закінчитись. Так само й у стосунках, і в бізнесі. Сам 2011 рік – агресивний".

За словами нумеролога, у даті 11.11.2011 домінуючими є шість одиниць, які несуть в собі лідерство й агресію, тому слід не піддаватись поганим емоціям, а поводити себе максимально мирно. "Саме число "11" дуже сильне, це число верхніх сил, Всесвіту, – продовжує Людмила Савіна. – І навіть попри те, що ця дата припадає на п`ятницю, день Венери, сприятливий для весіль, сам рік не дуже добрий для укладання шлюбів".

Чи варто в такому випадку переносити дату весілля на 12.12.2012? Адже наступного року останній унікальний збіг чисел! "У жодному випадку не варто цього дня одружуватись! – переконує Людмила Володимирівна. – Якщо пара одружується по любові, або за фінансовою вигодою, чи хоче дітей, – жодна з сторін тут не виграє. Я не раджу цього дня одружуватись!".

Але заздалегідь можна констатувати, що весіль в цей день в Україні не передбачається. Принаймні йдеться про вінчання, адже дата 12.12.2012 припадає на час різдвяного посту.

11.11.11 об 11:11:11 бажання збудуться!

А ось астрологи кажуть, що у день шести одиниць можна спокійно одружуватись. "11.11.11 взагалі цікава дата! Якщо цього дня об 11 годині 11 хвилин 11 секунд загадати бажання, тоді воно обов’язково збудеться, – зазначив у розмові з "Українською правдою. Життя" астролог Іван Круп`як. – Справи, розпочаті в цей час, будуть цікавими і продуктивними.

Одружуватись цього дня можна спокійно!

Одружуватись цього дня можна спокійно!". За словами астролога, саме число "11" доволі утаємничене і не до кінця вивчене. "Воно ж навіть у казках не зустрічається. Дві одиниці тут сходяться як два егоїсти, – продовжує наш співрозмовник. – Незадовго після 11.11.11 відбудеться сонячне і місячне затемнення, але лякатись немає чого – це ніяк не вплине на долю закоханих".

Єдине застереження від астролога: чоловік не радить обирати для укладення шлюбу дату, в яку ви народились.

"Так, якщо ви народились 15 квітня, то 15 жовтня вам не бажано одружуватись, оберіть інше число для цієї урочистої події, інакше шлюб буде провальним!, – застерігає Іван Круп`як. – А взагалі 11.11.11 дуже сприятливий час для шлюбу у Козерогів, Терезів, Дів, Раків та Тельців. Але не бажано поєднувати свої долі в цей період Овнам, Стрільцям і Левам".

В РАЦСах – аншлаг

Сьогодні свої долі поєднає не одна сотня закоханих пар. Лише в Центральному РАЦСі столиці на весільний рушник стане 77 пар. Що цікаво, минулого року в день трьох десяток заявки в Центральний РАЦС подали 72 пари, а розписалось всього 67.

"Українська правда. Життя" поспілкувалась з нареченою, яка виходить заміж 11.11.11. Тетяна з своїм обранцем познайомилась в червні цього року. У пари товаришували батьки, а вже за два місяці майбутній чоловік освідчився дівчині. "Мій коханий у серпні мені освідчився, ми заручились і якраз вийшло три місяці на підготовку весілля в листопаді, – розповідає нам Тетяна Ясенова. – Тобто, по-суті так склались обставини, але чоловік дуже хотів саме на цю дату весілля, насправді це красива дата!".

Тетяна та її коханий

Закохані 28 серпня подали заяву в Печерський РАЦС столиці, але навіть за два з половиною місяці до дати місць вже не було. "Тільки аж на 26 листопада можна було записатись, – продовжує Таня. – Але мій чоловік домовився з працівниками РАЦСу і ми змогли на цю дату навіть час собі обрати, коли церемонія відбудеться – розпишемось о 12:30!".

Як розповіла наша співрозмовниця, проблем з орендою весільного авто, ресторану не було, та й з тамадою теж. "Ми ще на початку вересня об’їздили багато ресторанів Києва, проблем взагалі не виникало!", – каже Таня.

Юля і Віталій Московчук також поєднають свої долі в день шести одиниць. Закохані вже два роки разом, а познайомились випадково на корпоративі. "Це дуже цікаво вийшло, ми не знали про такий збіг цифр, а коли подавали заяву в Святошинський РАЦС, тільки тоді побачили ці всі одиниці!, – зізнається у розмові Юля. – Якщо чесно, мене ця дата дуже насторожила, я навіть подумувала про те, щоб перенести весілля на інший час. Але заспокоїла інформація, яку почула випадково по радіо: якщо в цей день загадати бажання, то воно збудеться!".

Юля і Віталій Московчук

За словами Юлії, два місяці тому, коли молодята подавали заяву в РАЦСі, особливого ажіотажу довкола дати не було. На 11.11.11 було також цілком реально орендувати ресторан та замовити усі необхідні весільні атрибути.

Коментар психолога

"Шлюб – це доволі серйозний крок у житті в невідомість, це стрес для пари. Закохані дають клятву на все життя бути разом до смерті і не знають, чи в них це вийде. Існують різні прикмети, вірування, магічні ритуали, які молодята наслідують. В даному випадку вони хочуть, щоб був успішний шлюб.

Окрім того сама дата 11.11.11 красива, – розповіла психолог-консультант, психотерапевт Наталя Трушина. – День весілля дає для закоханим оптимізм і великий емоційний заряд на певний час, але ж шлюб – це тривалий період, самі стосунки між подружжям непрості, потім доведеться шукати інше джерело позитивних емоцій".

Фото zoomi.com.ua

Реклама:

Головне сьогодні