Відомий винний критик втрачає свій вплив у світі вина

— 15 листопада 2011, 16:37

За словами критика, його зірка, ймовірно, згасає.

"Та все ж, мій вплив на світ вина завжди був сильно переоцінений. Зараз я себе відчуваю, немов старий товстий щасливий Будда, до якого вони можуть прийти за мудрою порадою. Громадськість сама створила для мене образ "тирана", який зараз сама ж і зруйнувала", - сказав він.

"Я ніколи не був настільки впливовий, наскільки це здавалося людям. Тепер я сподіваюся, що ослаблення мого впливу - позитивним чином позначиться на багатьох винах", - каже критик.

Критик засумнівався в тому, що в майбутньому окрема людина зможе мати настільки величезний вплив на світ вина (який мав він впродовж останніх років), у зв'язку з глобальним поширенням інтернету.

На його думку, можливо і знайдуться люди, які будуть вважатися великими експертами в конкретній країні, але такий унікальний збіг обставин (а саме, відсутність інтернету і великої кількості міжнародних винних критиків), навряд чи повториться знову.

ВІДЕО ДНЯ

Паркер висловив надію на те, що ціни на верхнє Бордо, які сформувалися останнім часом, незмінно стануть знижуватися, і ці вина стануть доступними звичайним споживачам.

Очевидно з цією метою він провів дегустацію "магічної двадцятки" врожаю 2009-го року. За словами метра, він обрав вина тих господарств, які за своєю якістю нітрохи не поступаються кращим винам Бордо, але не входять в цю групу через чисто технічні моменти.

Список господарств "магічною двадцятки":

1. Chateau Cos D'Estournel,

2. Ch. Pontet Canet,

3. Ch. Pichon Lalande,

4. Ch. Léoville Poyferré,

5. Ch. Léoville Las Cases,

6. Ch. Palmer,

7. Ch. Malescot St. Exupéry,

8. Ch. Pape Clement,

9. Ch. Haut Bailly,

10. Ch. Angelus,

11.Ch. Trotanoy,

12. Ch. La Conseillante,

13. Ch. Pichon Baron,

14. Ch. Lynch-Bages,

15. Ch. Smith Haut Lafitte,

16. Ch. La Fleur-Petrus,

17. Ch. Clos Fourtet,

18.Ch. Rauzan-Ségla,

19.Ch. Brane-Cantenac,

20. Ch. Le Gay.

Реклама:

Головне сьогодні