Професора Пі "видалили" з Книги рекордів

— 21 листопада 2011, 13:24

Раніше в Інтерні з'zвилися новi подробицi журналiстського розслiдування: два вiдомi професори так званої "експертної комiсiї" визнали, що не лише не перевiряли здiбностей Слюсарчука, а й узагалi не бачили його "рекорду", пише ТСН.

"Я в iнтернетi, на сайтi "Книги рекордiв", знайшов протокол реєстрацiї цього рекорду. Там справдi є моє прiзвище. Але я офiцiйно заявляю, що не був на тому засiданнi, на тому "експериментi". I нiякi протоколи не пiдписував. Крiм того, моє прiзвище в протоколi спотворено. Там написано Базилевич, а моє прiзвище - Базелевич. Якби пiдписував якийсь протокол, то, повiрте, я цю помилку виправив би", - заявив Роман Базелевич, доктор технiчних наук, професор.

Ще один науковець, чиє прiзвище також фiгурує у протоколi фiксацiї рекорду, також заперечив свою присутнiсть на "експериментi", який назвали "Рекорд у категорiї "Людина, унiкальнi можливостi".

"Мене запрошували до цiєї комiсiї, i я мав там бути. Але саме на тiй подiї не був, бо мав особистi невiдкладнi справи. Хоча потiм в iнтернетi прочитав, що я нiбито був присутнiй", - повідомив Петро Каленюк, доктор фiзико-математичних наук, професор.

Зазначимо, минулого тижня стало відомо про те, що професора Пі затримала міліція.

Реклама:

Головне сьогодні