У Росії будуть виробляти "гаражні" вина

10
12 грудня 2011

Основною метою зібрання виноробів, що відбулося 29 листопада, стало обговорення ключових проектів для діяльності НППВ. На перших зборах Партнерством був затверджений Статут спільноти "гаражних" виноробів.

А на даній зустрічі партнери обговорювали "Декларацію" і "Кодекс гаражистів". "Ці два документи визначать цивілізований шлях розвитку гаражного виноробства в Росії вже на стадії його становлення", - так прокоментував прийняття документів Президент НППВ Валерій Логінов.

Кодекс і Декларація позначать основні вимоги, яким повинна відповідати приватна виноробня для вступу в Партнерство, а також критерії якості "гаражних" вин. У числі обов'язкових умов, яким повинен відповідати російський "гаражист" - мінімум складної техніки, хімічних добрив, підгодівлі і добавок у виноградарстві та при виробництві вина. Також виноробами планується введення обмежень на обсяги виробництва вина одного сорту винограду.

Реклама:

Гаражне виноробство - виробництво високоякісних вин з маловрожайних плантацій в невеликих обсягах. В даний час, гаражне виноробство розвинене у Франції, Нової Зеландії та інших країнах. Основоположником гаражного виноробства у Франції є Жан Люк Тюневін (Jean Luc Thunevin) - "Bad Boy", як відгукнувся про нього Роберт Паркер (відомий американський винний критик).

Тюневіна так і називають - поганий хлопчик, і тим не менш, багато колекціонерів намагаються купувати його вина у свій льох. І саме Жан Люк Тюневін для багатьох виноробів став прикладом і справжнім ідейним натхненником. В даний час вина гаражиста Тюневіна стали доступні і в Україні.Реклама: