У світі стали більше пити шампанське

10
26 грудня 2011

Продаж цього ігристого вина у Франції може досягти позначки майже 330 млн. пляшок.

Згідно з даними французької організації Union of Champagne Houses (UMC), продаж шампанських вин у Франції в цьому році склав 329 млн. пляшок, а це на 3% більше, ніж показник 2010 року (319 млн. пляшок).

Хоча, як стверджують експерти, дотягнути до рекордного передкризового 2007 року, коли було реалізовано 338 700 000 пляшок, поки не виходить, повідомляє Whywhywine.ru.

Реклама:

Світові продажі виявилися більшими - в світі вони збільшився на 13,4%, у тому числі, в Європі - на 4,2%. Як і раніше, головним споживачем шампанського залишається Великобританія. За нею йде США, Німеччина та Бельгія. Цікава тенденція - нові ринки, а це Росія, Китай і Бразилія, що впевненим темпом наздоганяють ці країни.

Такий стан справ у сфері продажу шампанського є чудовою ілюстрацією до недавньої заяви глави Дому шампанських вин Taittinger - П'єра Еммануеля Тетенже на зустрічі в Москві. На його думку, виробників Шампані чекає "третій великий період".

Адже, якщо раніше приблизно половина світу не була знайома з шампанським, і 90% випитого припадала на Європу і США, то тепер Китай, Японія, Росія і Південна Америка стрімко збільшують свою частку у світовому споживанні.

Виробництво шампанського - процес не сильно швидкий, але дуже обнадійливий. Однак триваюча нестабільність в Європі і загальний стан всієї світової економіки, продовжують залишатися джерелом серйозного занепокоєння. Продажі шампанського, як культового і престижного напою поки безпосередньо залежать від здоров'я міжнародної економіки.Реклама: