Українка живе без будь-яких документів 22 роки. Відео

— 13 січня 2012, 12:19

22-річна Ольга Задирко звернулась до ТСН по допомогу. Вона ніколи не мала жодних підтверджень особи. Ім'я і дату народження називає зі слів матері. А матір навіть не може пригадати, де народила дитину.

Молода жінка вже не сподівається отримати паспорт. Показати у паспортному столі ані свідоцтво про народження, ані інший документ, що засвідчує особу, вона не може – їх у неї ніколи не було.

"Я не знаю, де я родилася, свідоцтва немає! В тому і проблема", – каже Ольга.

Жінка робила запити в Херсон і на Полісся, де, імовірно, могла народитися: - Але приходили відповіді, що там така не народжувалася.

Зі слів Ольги, мати на порозі з'являється рідко. Переважно – попросити грошей. Куди вона іде потім, жінка не знає. Витягти в матері потрібну інформацію не допомагають жодні хитрощі.

ВІДЕО ДНЯ

В Ольги є маленька дочка Дарина. Вона перебуває в одному із соціальних центрів на Київщині. Якщо протягом чотирьох місяців мама не отримає документів, дівчинку віддадуть на всиновлення.

У паспортному столі кажуть: цей випадок унікальний. Бо потрібен суд, який би зі свідками встановив факт народження Ольги Задирко. Із результатами судового рішення жінка має прийти загс. Там видадуть свідоцтво про народження, а вже зі свідоцтвом можна зробити паспорт.

У те, що документи жінка отримає впродовж чотирьох місяців, вона не вірить. Однак каже, найдужче боїться не лишитися "ніким", а втратити через це свою єдину дитину.

Реклама:

Головне сьогодні