Українки відмовляються від татів своїх дітей заради грошей

— 19 січня 2012, 10:41

Про це заявив уповноважений Президента України з прав дітей Юрій Павленко, пише УНІАН.

Також Павленко повідомив, що Херсонська область входить до трійки лідерів серед областей, в яких зареєстровано найбільшу кількість дітей без встановленого батьківства. За його словами, в 2011 році у області були зареєстровані 12 тис. дітей, які офіційно не мають батька.

"Чомусь в південному регіоні, у Херсонській, Миколаївській і Кіровоградській областях реєструється найбільша кількість дітей, у яких матері при народженні не вказують батька. Фактично, кожна третя дитина на Херсонщині – наполовину сирота! Це дуже висока цифра", — сказав він.

На думку Павленка, матері спеціально не вказують батька дитини, щоб одержувати допомогу.

"Це штучне явище, оскільки матері-одиначки одержують виплати на дитину - по 130 грн. на місяць. Тому вони масово починають реєструвати дітей без батька. І ніхто не думає, що надалі дитина втрачає набагато більше", - відзначив Павленко.

ВІДЕО ДНЯ

Крім того, уповноважений Президента з прав дитини підкреслив, що в Херсонській області на сьогодні найбільша кількість багатодітних сімей.

"Сьогодні кожна 10-та дитина у Херсонській області виховується в багатодітних сім'ях, - це найвищий показник в країні. Такими результатами можна пишатися. Тому, чим точніше ви знатимете, скільки у кожній сім'ї дітей, які у них потреби, які проблеми, тим більше ефективною буде ваша робота", - підкреслив він.

Окремо Павленко відзначив питання боротьби з дитячою злочинністю, яка в 2011 році зросла в Херсонській області на 4,5%.

"Злочини, скоєні студентами ПТУ за минулий рік, зросли на 145%, школярами і студентами - на 120%. Це поганий сигнал, на який необхідно реагувати", - підкреслив Уповноважений Президента України з прав дитини.

Реклама:

Головне сьогодні