Google оголосив про закриття своїх проектів

10
23 січня 2012

Припинять свою роботу такі проекти та сервіси, як Google Message Continuity, Google Sky Map, Needlebase, Picnik, Social Graph API та Urchin, пише Watcher.com.ua.

Google Message Continuity – це опція, що дозволяла бізнес-користувачам Gmail-пошти робити бекапи своїх листів для Microsoft Exchange. Не зважаючи на певну популярність сервісу, Google закриває його і рекомендує повний перехід на використання Google Apps.

Google Sky Map – проект було створено в рамках 20% робочого часу працівників, який прийнято використовувати в компанії на додаткові проекти. Sky Map не буде закрито, натомість його зроблять відкритим, тому кожен зможе долучитися до роботи над ним.

Needlebase – платформа з управління інформацією, яку було придбано в ITA Software минулого літа. Google інтегрує її у свої сервіси, тому як окремий проект вона не існуватиме.

Picnik – онлайн-редактор зображень, який було придбано Google в 2010 році. Тепер, коли його функціонал став доступний на Google+, компанія закриває його.

Social Graph API – сервіс API що визначав звязки між людьми в інтернеті, виявився не таким популярним, як очікували в Google, тому у квітні його закриють.

Urchin – ще одне придбання пошуковика за 2005 рік, яке було використане в сервісі Google Analytics. Ліцензія на використання Urchin іншими сервісами буде припинена у березні 2012 року.

У жовтні минулого року Google закрив кілька інших своїх проектів, серед яких Labs, Buzz, Code Search та інші.