У Чилі намагалися вкрасти 5 тонн льоду

— 1 лютого 2012, 10:41

Як повідомляє УНІАН із посиланням на РИА Новости, водію та його спільникам може бути висунуте звинувачення "у посяганні на культурне надбання людства", сказав прокурор розташованого на крайньому півдні Чилі регіону Айсен Хосе Моріс.

Льодовик "Хорхе Монтт" знаходиться у заповіднику імені Бернардо О'Хіггінса у чилійській Патагонії у важкодоступному районі.

Від нього до найближчого містечка Кочране, на під'їзді до якого було затримано авторефрижератор, близько шести годин їзди. Заповідний лід планувалося доставити до столиці країни - Сантьяго, що знаходиться за 2,5 тисячі кілометрів на північ від заповідника.

Тепер "конфіскований" лід буде розплавлено і використано для зрошування сільськогосподарських угідь фермерів з Кочране, де протягом кількох тижнів стоїть засуха. У південній півкулі зараз спекотне літо, температура вдень доходить до 40 градусів тепла.

Тим часом у сусідній аргентинській Патагонії під час відвідання льодовика "Періто-Морено" усім охочим пропонується покуштувати віскі з вирубаним тут же льодом. Поблизу розташована туристична столиця Аргентини - містечко Калафате.

ВІДЕО ДНЯ

Наприкінці 2010 року у ньому відкрили бар, де із спресованого протягом багатьох століть снігу (а саме з нього складаються льодовики) зроблено не лише стіни і стеля, а й келихи для коктейлів.

Реклама:

Головне сьогодні