Коельо підтримав інтернет-піратів

— 2 лютого 2012, 18:02

Він також закликав "піратів всього світу" об'єднуватися, пише ТСН.

Письменник у своєму блозі назвав Pirate Bay "новим і цікавим способом промоутування мистецтва".

"У вас є музична група? Ви надихаючий кінопродюсер? Комедіант? Автор мультфільмів? Вони замінять першу сторінку посиланням на вашу роботу. Як тільки я зрозумів це, я вирішив взяти участь. Деякі мої книги є тут і ... реальні продажі моїх книг лише виросли з тих пір, як користувачі завантажили книги на торренти", - написав Коельо.

Він також попрохав: "Будь ласка, завантажуйте мої книги безкоштовно і, якщо вам сподобається, придбайте потім справжню - це наш спосіб сказати індустрії, що жадібність веде в нікуди".

Коельо додав, що бачить в інтернеті ознаки нових часів з принципово іншим ставленням до ідей.

ВІДЕО ДНЯ

"Пройшли назавжди старі добрі часи, коли в ідеї був власник. По-перше, тому що ми всі лише переробляємо з разу в раз одні й ті ж чотири історії: любов між двома людьми, любовні трикутники, боротьба за владу і подорож. По-друге, тому що всі письменники хочуть лише, щоб їх читали, неважливо де: в газеті, блозі, брошурі або на стіні", - зауважив він.

Слід зазначити, що минулого місяця Коельо активно виступав проти ухвалення в США антипіратського законопроекту SOPA, називаючи його "реальною загрозою, причому не тільки для американців, але для всіх нас, оскільки закон вплине на всю планету".

Реклама:

Головне сьогодні