Українці виступають проти паління в громадських місцях

— 9 лютого 2012, 17:07

Такий висновок міститься в опитуванні, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Високий рівень підтримки бездимних приміщень зафіксований в усіх регіонах країни. Найбільший - на Сході та Півночі – 88%, найменший, але теж переважний, на Заході –78%.

Закон підтримують 92% жінок та 76% чоловіків.

Крім того, виявилося, що загалом 91% українців визнає пасивне куріння шкідливим для здоров’я: 35% українців "сильно турбує", коли їх обкурюють, 31% "доволі сильно", 16% "лише трохи" та 17% "зовсім не турбує".

83% українців вважають, що права клієнтів та працівників дихати чистим, вільним від диму повітрям, зокрема, в ресторанах, барах та кафе є вищими, ніж права курців там курити. Права курців забруднювати повітря токсичними речовинами тютюнового диму ставлять вище лише 8% українців.

Уряд повинен робити більше для захисту кожного працівника, включно з працівниками ресторанів, барів і кафе, від впливу сигаретного диму інших людей – так вважає 88% українців.

КМІС провів загальнонаціональне опитування 1000 дорослих українців старше 18 років, обраних випадково, з 27 листопада по 7 грудня 2011 року. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,2%.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні