Створено найзручніші костюмні брюки. Фото

15
10 лютого 2012

Нові "штани на кожен день" The Dress Pant Sweatpants стали результатом схрещення класичних брюк та спортивних штанів. Останній модний хіт запропонувала компанія Вetabrand, що спеціалізується на подібних нестандартних рішеннях в чоловічому одязі.

На перший погляд, новаторські штани виглядають як класичні вовняні брюки, мають бічні похилі кишені, пояс і гульфік на застібку "блискавка", але насправді плід фантазії американських дизайнерів зроблено з м’якої тканини з начосом, а крій дозволяє почуватися вільно, як у спортивних штанях.

 

Дизайнери обіцяють, що в таких брюках ви щодня почуватиметесь як у "вільну п’ятницю".

Реклама:
 

Штани мають багато кишень та додатково підсилені на колінах спеціальною накладкою. В них, за словами творців, можна бути в офісі, в дорозі, на прогулянці та навіть в спортзалі. Здається, модель ідеальна для лінивих чоловіків, адже вдома можна не перевдягатись у домашні треники.

 

Новинку під гаслом "Boardroom Style, Bedroom Comfort" (буквально: стиль як у кабінеті для перемовин, комфорт як у спальні) можна придбати за попереднім замовленням аж за 90 доларів.

 

На ділі модна американська розробка навряд чи зможе конкурувати з класичними костюмними брюками з напрасованими стрілками, але і домашні штанці мали б бути м’якшими та ширшими.

 

 Реклама: