В Україні з’явиться дитяча міліція

— 15 лютого 2012, 15:32

Про це йшлося під час зустрічі уповноваженого президента з прав дитини Юрія Павленка з представниками МВС. Співробітники міністерства подали затверджену концепцію формування ювенальної міліції, повідомляє Дзеркало тижня.

Відповідно до концепції, основною метою діяльності такої міліції буде створення системи захисту прав дітей шляхом профілактики правопорушень серед них, організації їхнього розшуку, розкриття злочинів, скоєних дітьми та стосовно них.

Також у компетенції ювенальної міліції буде надання соціально-правової та психологічної допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах або права яких було порушено, виявлення причин і умов, що стають причинами правопорушень з боку дітей, притягнення до відповідальності дорослих, які втягують дітей у злочинну діяльність, пияцтво, жебрацтво, або які розбещують чи експлуатують дітей.

Кадрову основу ювенальної міліції складуть працівники, які мають вищу юридичну або педагогічну освіту, у штаті районних і міських відділень міліції будуть професійні психологи по роботі з дітьми.

Реклама:

Головне сьогодні