Американець знайшов 26 тисяч доларів у придбаному на eВay сейфі

— 17 лютого 2012, 11:00

Продавець лота, мешканець Бартлетта, штат Теннессі, Джеймс Лабрек, який віддав сейф за 122 долари і 93 центи, заявив, що тепер відчуває себе "самим тупим ідіотом на світі", повідомляє Lenta.ru із посиланням на WMC-TV.

За словами Лабрека, перед тим, як виставити сейф на продаж, він струснув його і не почув звуку, який би підказав йому, що в ящику щось є. "Я думав, що сейф був порожній", - зізнався американець, який має 15-річний досвід продажів речей на eBay.

Лабрек розповів, що про 26 тисяч в сейфі йому повідомив сам покупець. Коли продавець попросив покупця поділитися з ним "скарбом", той відповів йому відмовою, пославшись на правила продажу лота, сформульовані самим Лабреком. В них, зокрема, сказано: "Ви отримуєте те, що бачите, жодних винагород і жодного повернення грошей".

Коментуючи цю ситуацію, продавець сейфа заявив, що все-таки вважає небажання покупця ділитися з ним грошима нечесним. "Якби я опинився в такому становищі, купив сейф і знайшов гроші, я б сказав продавцеві:" Слухай, приятель, я знайшов гроші і віддам тобі половину з них", - заявив Лабрек.

Покупець сейфа з 26 тисячами доларів не став спілкуватися з журналістами.

Реклама:

Головне сьогодні