Вчителька початкових класів вкрала мобільний телефон у своєї учениці

15
17 лютого 2012

Інспектор Миргородського міськвідділу УМВС Полтавської області Лариса Петренко, яку цитує УНІАН, розповіла журналістам, що 15 лютого до міліції із заявою про крадіжку мобільного телефону звернувся 37-річний батько учениці 2-го класу однієї зі шкіл Миргорода.

За словами Петренка, в своїй заяві чоловік повідомив, що невідомий з класної кімнати школи у його малолітньої доньки викрав мобільний телефон.

Слідчо-оперативна група, яка відразу ж виїхала на місце злочину, встановила - ніхто зі сторонніх доступу до класу не мав, тому злодія слід шукати серед учнів школи.

Реклама:

"Яке ж було здивування міліціонерів, коли під час проведення дослідчої перевірки було встановлено, що причетною до крадіжки мобільного телефону виявилася 20-річна вчителька початкових класів. Викрадений телефон зловмисниця того ж дня здала в ломбард, одержавши за нього 250 грн. Свій вчинок пояснює просто - "тяжке матеріальне становище", - сказала вона.

Зараз речові докази вилучені, стосовно вчительки вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Згідно з цією статтею жінці загрожує покарання від штрафу до 3-х років ув’язнення.Реклама: