Вчителька початкових класів вкрала мобільний телефон у своєї учениці

— 17 лютого 2012, 13:41

Інспектор Миргородського міськвідділу УМВС Полтавської області Лариса Петренко, яку цитує УНІАН, розповіла журналістам, що 15 лютого до міліції із заявою про крадіжку мобільного телефону звернувся 37-річний батько учениці 2-го класу однієї зі шкіл Миргорода.

За словами Петренка, в своїй заяві чоловік повідомив, що невідомий з класної кімнати школи у його малолітньої доньки викрав мобільний телефон.

Слідчо-оперативна група, яка відразу ж виїхала на місце злочину, встановила - ніхто зі сторонніх доступу до класу не мав, тому злодія слід шукати серед учнів школи.

"Яке ж було здивування міліціонерів, коли під час проведення дослідчої перевірки було встановлено, що причетною до крадіжки мобільного телефону виявилася 20-річна вчителька початкових класів. Викрадений телефон зловмисниця того ж дня здала в ломбард, одержавши за нього 250 грн. Свій вчинок пояснює просто - "тяжке матеріальне становище", - сказала вона.

Зараз речові докази вилучені, стосовно вчительки вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Згідно з цією статтею жінці загрожує покарання від штрафу до 3-х років ув’язнення.

Реклама:

Головне сьогодні