Google змінює алгоритм пошуку на більш "людський"

13
15 березня 2012

Як повідомляє The Wall Street journal, вона також представить нові факти і прямі відповіді у верхній частині результатів пошуку сторінки.

Таким чином компанія прагне забезпечити більш релевантні результати, включивши технології "семантичного пошуку", що враховує десятки елементів та базується на процесі розуміння фактичного значення слова. Такий пошук дозволить асоціювати одні слова (наприклад [Google]) з іншими (наприклад [Сергій Брін і Ларрі Пейдж]).

Наприклад, під час запиту "10 найбільших річок у Каліфорнії", Google не показуватиме список посилань на інші сайти, а просто одразу дасть відповідь на це запитання.     

Зміни пошуку є одними з найбільших в історії компанії і можуть торкнутися мільйони веб-сайтів, які спираються на рейтинг Google. У той же час, вони можуть дати Google більше можливостей для обслуговування рекламних оголошень.

За словами одного із топ-менеджерів компанії Аміта Сингала, база даних пошуковика, що містить сотні мільйонів "сутностей" - людей, місць і речей - яку компанія накопичувала останні два роки, дозволить результатам пошуку краще відповідати запитам.

Крім того, пошук стане "більш людським", тобто буде орієнтований у першу чергу на людей, а не на пошукові машини.

В Google ткож сподіваються, що введення нового алгоритму пошуку "спокушатиме" користувачів більше часу залишатися на сайті.