У Макіївці повісився дев'ятикласник

5
23 березня 2012

Про це повідомила керівник батьківського комітету закритої школи № 3 Ганна Назіпова, яка продовжує відстоювати в судах право на відновлення роботи ліквідованої школи, пише УНІАН.

Вона повідомила, що живе по сусідству з сім`єю, де сталася трагедія. "Повісився хлопчик, учень 9-го класу. Він зі школи № 3 перейшов до школи № 19. Він живе поряд. Він повісився вчора ввечері у дворі будинку, на турніку", - сказала вона.

За її словами, хлопчик залишив передсмертну записку: "Мама, тато, пробачте, я так більше жити не можу".

"А що там, я не знаю, чого він так жити не може", - сказала Назіпова й додала: "Я не знаю, чи були конфлікти у нього, він нікому нічого не говорив останнім часом взагалі. Маму його я добре знаю, ми навчалися разом в одній школі № 3, тут всі один одного знають. Він був єдиною дитиною у батьків".

На запитання, чи могла його смерть бути пов`язана з тим, що хлопчик так і не зміг адаптуватися до нової школи й нового класу, Назіпова відповіла: "Я не знаю. Не знаю, ніхто не може зрозуміти, що сталося, що його підштовхнуло. Нехай розбирається міліція тепер, влада наша. Хай вони самі розбираються, чому наші діти вкорочують собі життя".

Головне на сайті