Американка на смерть "запрала" 1,5-річного сина в пральній машині

— 4 квітня 2012, 14:45

Завантаживши машину пранням, Тіффані Хебб кинулася шукати свого сина Оллі Кая, але ніде не могла його знайти. Нарешті вона здогадалася подивитися в пральній машині, пише ТСН.

Хлопчик застрягнув у барабані. Жінка довго не могла витягнути тіло сина. Вона помацала пульс – у нього вже не було серцебиття. Тіффані побігла по допомогу до сусідів, і разом вони змогли дістати дитину.

Його негайно доставили до лікарні, і приблизно через 45 хвилин його серце знову забилося. Однак через те, що доступ мозку до кисню тривалий час був перекритий, хлопчик не зміг би одужати.

Він провів добу на апаратах життєзабезпечення, після чого батьки вирішили відключити його. Органи маляти вони пожертвували іншим дітям, які цього потребують. "Щоночі, коли я лягаю спати, я відчуває себе вкрай погано. Щоразу, коли я прокидаюся, я думаю, що це кошмар, а потім розуміє, що це реальність...

Ви чуєте плач дитини вночі з дому сусіда. Ви прокидаєтесь, сподіваючись, що це ваш маленький хлопчик, а потім розумієте, що його більше немає", - зізнався батько дитини, Кріс. Зараз Тіффані вагітна другою дитиною.

ВІДЕО ДНЯ

Вона хоче, щоб виробники пральних машин попереджали про їхню небезпеку для дітей. "Всі говорять про ванну (що діти ризикують там потонути). Я знала, що ніколи не залишу його самого у ванній... Але я ніколи не думала, що пральна машина може бути небезпечною. Я просто хочу, щоб батьки знали, що це можливо", - зазначила вона.

Реклама:

Головне сьогодні