Пляжі Севастополя стануть платними?

— 12 квітня 2012, 08:57

Про це заявив журналістам голова міськдержадміністрації Володимир Яцуба, якого цитує УНІАН.

"Я наполягав і наполягатиму, що закон має виконуватися: доступ до моря має бути відкритим. Інша справа, що частина пляжів має стати платними – у співвідношенні 50 на 50 до безкоштовних. Це пов'язано зі значними витратами, які сьогодні необхідні для наведення ладу в прибережній і пляжній зоні", - відзначив він.

На думку Яцуби, Севастополь має величезні можливості.

"Ми можемо змагатися з Ялтою, Алуштою за довжиною берегової лінії, а отже, і за туристичною привабливістю. Однак для того, щоб туристи до нас поїхали, в першу чергу потрібно зробити пляжну зону. У бюджеті немає таких коштів, які сьогодні необхідно вкласти у це впорядкування. Навіть якби ми замість робіт з житлово-комунального господарства, медицини, освіти всі фінанси сюди направили – не вистачило б. Отже, потрібно домовлятися з інвесторами, але домовлятися на паритетних засадах, одержуючи для міста користь, нові можливості, нові послуги", - каже він.

Як відзначив Яцуба, "якщо на пляжі вас чекає комплекс послуг, починаючи від шезлонга і лежака і закінчуючи чистим рушником, як це відбувається на всіх європейських курортах, то плата за вхід – нормальне явище".

ВІДЕО ДНЯ

На думку голови МДА, "потрібний час для того, щоб цього (щодо платних пляжів) дійшло суспільство у цілому".

Він вважає, що коли значна частина населення віддасть перевагу платним пляжам перед безкоштовними, тому що там зручніше, ніж на домашньому рушнику, все нормалізується.

Реклама:

Головне сьогодні