З дебошира хочуть стягнути кошти за вимушену посадку літака у Сімферополі

11
17 квітня 2012

Про це йдеться у повідомленні, надісланому помічником генерального директора зі зв’язків з громадськістю " Аеросвіту" Сергія Куцого.

"Наразі вирішується питання про внесення порушника до списку небажаних пасажирів авіакомпанії, а також про пред'явлення йому претензій у зв'язку з додатковими витратами компанії через вимушену посадку в аеропорту "Сімферополь", - зазначається у коментарі "Аеросвіту".

Нагадаємо, у вівторок за 2 години до посадки в аеропорту "Бориспіль" один з пасажирів рейсу Дубай-Київ вступив у конфлікт з іншими пасажирами, який перейшов у бійку.

Реклама:

Порушник, за оцінками екіпажу, знаходився в стані сильного алкогольного сп'яніння, вів себе надмірно агресивно і не реагував на зауваження ні бортпровідників, ні інших пасажирів.

"Його дії загрожували безпеці людей на борту літака, а поведінка була абсолютно неадекватною", - йдеться у повідомленні "Аеросвіту".

Чоловік також сильно вдарив бортпровідника, який намагався його вгамувати.

Тривалий час порушника не вдавалося заспокоїти. У зв'язку з цим літака прийняв рішення про позапланову вимушену посадку в аеропорту "Сімферополь". До літака був викликаний наряд правоохоронців аеропорту, який зняв забіяку з борту.

Тепер вирішується питання про матеріальну компенсацію компанії у зв’язку з такими подіями.

Після прибуття рейсу в аеропорту "Бориспіль" потерпілий бортпровідник поскаржився на різке погіршення зору, йому призначено додаткові медичні експертизи.

Реклама:

Питання про позов до дебошира від бортпровідника вирішуватиметься за результатами додаткових медичних експертиз та поточному стану здоров'я потерпілого.

Українська правда. ЖиттяРеклама: