Гостям столиці в "Борисполі" роздають секс-карту Києва. Фото

— 8 травня 2012, 10:30

По прибутті до аеропорту, тут роздають рекламу інтимних послуг, а також пропонують "допомогу" в проходженні митниці, пише Сегодня.

Так, киянин Роман Костриця опублікував на своїй сторінці у Facebook фото карти Києва, яку йому безкоштовно вручили в аеропорту після прильоту.

Дякуючи мапі "Назустріч Євро", туристи не тільки дізнаються, як проїхати по столиці, а й де скористатися послугами повій. Під картою розміщені кілька оголошень про ескорт-послуги та масажі, з фотографіями напівоголених красунь.

"Так, нашу рекламу можна було знайти в аеропорту. Ми пропонуємо ескорт-послуги, масаж. Година - 800 грн. У нас доглянуті дівчата. До вартості входить і секс", - розповіла журналістам адміністратор, яка відповідає на телефонні дзвінки за одним з оголошень.

Видання зазначає, що така реклама вже мала місце певний час в аеропорту, утім, двоолі швидко зникла, після того, як хх помітило керівництво. У прес-службі аеропорту запевнили, що з компаніями, які здійснюють рекламну діяльність в аеропорту, "проводиться системна робота щодо наповнення інформаційних матеріалів, тому законне розміщення подібного роду інформації абсолютно виключено". І пообіцяли розбіратися.

ВІДЕО ДНЯ

А киянці Інні Коваленко в аеропорту запропонували "допомогу" в проходженні митниці.

"Я пройшла паспортний контроль. Перед митною зоною побачила чоловіка, який всім пропонував допомогу в проходженні митниці. Я відмовила, а він пристав до турків. Чула, що вони вже суму обговорювали, але в чому саме полягала допомога, я так і не зрозуміла", - розповіла вона.

У Київській обласній митниці сказали, що перебування сторонніх осіб у зоні митного контролю заборонено. А за цим фактом проведуть перевірку.

Реклама:

Головне сьогодні