Відео з невідомим науці "монстром" стало хітом інтернету

— 12 травня 2012, 08:00

Відео має вже більше 2, 5 мільйонів переглядів, однак суперечки про походження ролика не вщухають, пишуть Вести.ру з посиланням на Nine News.

Невідомо, хто і коли зняв незвичайне підводне чудовисько, що нагадує медузу з відростками (можливо, вони є внутрішніми органами тварини), які стирчать в різні боки.

Неясно навіть, в якій частині Світового океану був зроблений цей запис. Багато зарубіжних видань написало про гігантського глибоководного монстра, користувачі YouTube залишили до запису понад 3000 коментарів, однак наблизитися до розгадки таємниці, здається, так нікому і не вдалося.

Версії того, що могло бути відображене на відео, сильно різняться. Одні вважають, що це може бути раніше невідоме науці морське створіння, інші вважають, що це плацента кита, треті пишуть, що глядачів навмисно вводять в оману, красиво знявши плаваючий у воді гігантський пластиковий пакет.

ВІДЕО ДНЯ

Хтось жартує, що невідомому герою найбільш популярного в Мережі відеохостингу пощастило сфотографувати самого Ктулху - стародавнє божество, придумане письменником і містиком Говардом Філліпсом Лавкрафтом.

Зрозумівши, що правди в цьому морі думок і відгуків не докопатися, журналісти Nine News вирішили звернутися за коментарями до професійних біологів.

За словами доктора Даніеля Батчера з австралійського університету Southern Cross, відростки істоти, швидше за все, є його статевими органами. При цьому вчений додав, що поняття не має, до якого виду медуз може відноситися відображена на відео істота.

"Єдине, що я можу сказати, це неймовірно рідкісна тварина. Форма його тіла дуже незвичайна, щоб робити більш точні прогнози. При цьому я не думаю, що це плацента кита. Вона б не протрималася так довго на серйозній глибині. Плацента є ласощами для риб, її б з'їли за лічені хвилини. Однак, як видно на записі, на "плаценту" ніхто не робить замах", - заявив Батчер.

Інші морські біологи припускають, що автору ролика вдалося зняти рідкісний різновид медузи під назвою Deepstaria enigmatica.

Вперше вона була описана в 1967 році. За іншою версією, це може бути інша медуза - Stygiomedusa gigantea, яку за останні 110 років бачили всього 114 раз.

Користувачі YouTube до цих пір продовжують ділитися думками з приводу побаченого.

Реклама:

Головне сьогодні