У Токаї пройде фестиваль вина

— 22 травня 2012, 13:54

На початку червня у головному виноробному місті Угорщини відбудеться щорічний фестиваль токайського вина. На ці дні заплановано багато різноманітних культурних заходів, а саме: відкриті та "сліпі" дегустації, лекції для фахівців у галузі виноробства, семінари та доповіді виноробів, і багато іншого.

Однією з найбільш очікуваних подій стане аукціон антикварних вин, на який приїде багато колекціонерів з усього світу, щоб придбати чудове токайське вино.

Планується, що на цьому фестивалі буде представлена продукція 35-ти виробників вина Угорщини, серед яких значаться Шато Дерезла, Ройал Токай та інші відомі бренди.

"Король вин і вино королів". Так називають токайські вина в усьому світі за чудовий смак та багатий аромат. Токайське вино набуло популярності ще декілька століть потому. Відомо, що його любили Кромвель, Петро I, Катерина II, та інші історичні особистості.

Головний секрет токайських вин — це особливий мікроклімат регіону. Восени під час дозрівання врожаю настає період дощів і туманів. Сам в цей час виноград вражає "благородна цвіль", через яку в наступний сонячний період ягоди не гниють, а стають наполовину родзинками прямо на лозі, перетворюючись на унікальну сировину для створення різноманітних вин з незрівнянним букетом.

Реклама:

Головне сьогодні