9-річні діти побили однокласника. Вчителі кажуть "по ділу"

536
24 травня 2012

У закладі натомість кажуть, що учень просто дістав своє, бо від постійних образ у товаришів просто урвався терпець, повідомляє ТСН

Мати 9-ти річного школяра запевняє – її сина однокласники побили аж до струсу мозку. Вона переконує, що над її сином знущалися останні два роки, тоді як адміністрація школи на це не реагувала, а деякі вчителі навіть підтримували цькування.

Батьки ж тих школярів, яких звинувачують у побитті, самого факту бійки не заперечують. Утім, кажуть, побитий винен сам, бо систематично ображав дітей у класі. Того разу, йому просто дали здачі. 

Реклама:

На їхньому боці й адміністрація школи. Запевняють, на поведінку побитого учня скаржилися його мамі. Психолог навіть працював із дитиною і давав рекомендації батькам. 

"Замість того, аби дослухатися до рекомендацій, триває виправдання дитини. І всі розборки відбуваються в неї на очах – у присутності сина. Він це чує, бачить, одержує масу задоволення, що мама, мовляв, вам показала", - тлумачить ситуацію директор школи-інтернату № 4 Анжела Гурина. 

Нині історією зі шкільною бійкою переймаються в місцевій прокуратурі, міліції та управлінні освіти. Чи був це звичайний конфлікт, чи цькування дитини у школі, чиновники з'ясують колегіально.Реклама: