Декана факультету звільнили за скандальний фуршет для вчителів

— 29 травня 2012, 14:20

Про це повідомляє прес-центр університету з посиланням на наказ ректора від 25 травня 2012 року за № 434-32.

До дисциплінарної відповідальності притягнуті проректор університету з навчально-виховної роботи, завідувачі кафедр факультету психології, куратори академічних груп 4 –го курсу відділення психології.

Причиною звільнень стало проведення внутрішнього розслідування у вузі через скандал про побори під час захистів дипломів.

Нагадаємо, двоє студенток факультету заявляли, що їх примушують купувати певні продукти для фуршету викладачам після захисту дипломних робіт. У списку фігурували ікра, нарізка риби, овочі, фрукти тощо.

Як повідомила "Українській правді. Життя" студентка Катерина Піць, список з продуктами старості передала методист кафедри.

ВІДЕО ДНЯ

Як розповідала Піць, "кожна кафедра мала свою суму, від 100 до 150 гривень. Найбільш активні учасники зборів пропонували спекти домашні тортики чи думали, де б подешевше купити ікри. Тобто була і власна ініціатива і груповий збір".

За її словами, на кількох студентів, які виступили проти таких поборів розсердились у першу чергу однокурсники.

"Дуже багато активних студентів почали писати погрози типу, я би вам ноги поламав", - додала студентка. Більше того, їй вже погрожують по телефону. Виступили проти поборів четверо студентів. Але двоє з них вирішили не фігурувати у публічному простороі.

Список продуктів, які потрібно купити. Фото Незалежної студентської профспілки "Пряма дія"

У наказі ректора Леоніда Губерського від 25 травня також вимагається посилити контроль за "проведенням виховної роботи, спрямованої на захист молоді від чинників, негативних для її фізичного та психологічного розвитку, а також формування морально-етичних цінностей".

Ректор наказує також "вжити всіх необхідних заходів для недопущення вчинення аморальних проступків співробітниками підпорядкованих їм структурних підрозділів".

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні