На каналах введуть захисні позначки для дітей

— 29 травня 2012, 17:49

Про це заявив голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Володимир Манжосов, повідомляє УКРІНФОРМ.

"Над створенням вітчизняної класифікаційної системи зараз працюємо ми всі разом. Пілотний проект системи захисних позначок заплановано до кінця цього року вже впровадити на державних телеканалах", - сказав Манжосов.

Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Лариса Мудрак додала, що системи захисних позначок діють у багатьох країнах світу. Кожна з них має свої особливості, але спільними для них є вікові обмеження та класифікація програм, які є небезпечними для дитячої психіки, оскільки містять елементи жахів, насильства, еротики тощо.

Мудрак підкреслила, що ці позначки покликані лише допомогти обрати телевізійний продукт, призначений для споживача даної вікової категорії, а не заборонити ту чи іншу телепрограму.

Вона зазначила, що при запровадженні системи захисних позначок у багатьох європейських країнах за цю справу спершу береться одна телерадіоорганізація, аби на її досвіді відкоригувати підхід.

ВІДЕО ДНЯ

Натомість в Україні Держкомтелерадіо дало згоду запровадити пілотні проекти на базі ОДТРК.

"Це буде не один-два мовники, а ціла мережа в усіх регіонах", - наголосила вона, додавши, що долучитися до проекту можуть усі телеканали.

Реклама:

Головне сьогодні