У львівських церквах під час Євро служитимуть священики-поліглоти

— 8 червня 2012, 10:40

Про це повідомили Медіа-центрі „Львів 2012", пише Уніан.

Як зазначається у повідомленні, щоби туристи та вболівальники Львова мали змогу ознайомитись із східним католицьким обрядом, який є традиційний для української церкви, у деяких храмах Львова під час Євро-2012 відбуватимуться Святі Літургії англійською, німецькою і португальською мовами.

Це будуть храми Петра і Павла, Преображення Господнього та Пресвятої Євхаристії. Тут священики також прийматимуть сповідь рідною для гостя міста мовою. Літургія триватиме близько години.

"Ми визначили три храми, де наші священики, які володіють тими іноземними мовами, будуть служити Служби. Існуватиме графік, згідно з яким відбуватимуться Служби. Це ми зробили зумисне, адже так окрім краси нашого обряду гості Львова зможуть побачити красу церков. Богослужіння відбуватимуться щодня, крім неділі, о 10.00 з 5-го по 23-тє червня. Було обрано храми, які розташовані в центральній частині міста. Це є величні давні храми, які приваблюють своєю архітектурою, своїм багатим наповненням", - розповів УНІАН координатор-організатор Богослужінь іноземними мовами у храмах Львова отець Інокентій Волошин.

Реклама:

Головне сьогодні