Англійцям в Києві подобається дешеве пиво, а шведи в шоці від дорогих машин

— 8 червня 2012, 10:52

Про це пише Сегодня, кореспонденти якої в четвер пройшлися центром міста і поспілкувалися з фанами.

Група корейців з подивом розглядала купол над ВІП-зоною біля Майдану.

"Здалеку ми подумали, що це повітряна куля, а тепер зрозуміли, що тут можна поїсти і випити за гроші. Ми в Києві два дні. Шукаємо, хто б розповів, що тут будується. Поки нічого не ясно. Ось що це за будки?" - показує пальцем на туалети для фанів кореєць Ян Йонг Ір.

"Хоч би покажчики повісили. А то ми вже сперечатися збиралися", - розсміялися корейці після того, як їм пояснили, що "будки" - це туалети.

У мерії пообіцяли, що у п’ятницю вранці всі покажчики будуть на місці.

ВІДЕО ДНЯ

Фани з Англії розповіли, що збираються до Донецька підтримати свою збірну, "а поки вирішили подивитися ваше прекрасне місто".

"Правда, на ваших покажчиках ми багато чого не розуміємо. Наприклад, що означають слова: "Поділ" або "площа Слави". Що в цих місцях, нам складно зрозуміти", - сказав англієць Ден Карник.

У той же час британців дуже вразила арка Дружби народів та "Батьківщина-мати", яку вони прийняли за статую Свободи.

"Ми її ще з літака побачили і подумали, що нас в Нью-Йорк доставили помилково", - посміхаються англійці.

Англійці також сказали, що в захваті від українського пива.

"О! Українське пиво дуже смачне і дешеве! Я підрахував, що для того, щоб мені напитися, потрібно всього 10 євро на день!" - сказав Ден.

Як відомо, пиво в фан-зоні коштує від 15 до 20 грн за 0,5 літра.

Іноземці на Хрещатику також були вражені кнуром-віщуном, який буде пророкувати результати матчів.

"Я такої великої свині ніколи не бачив. А як вона буде результати вгадувати? Вона ж весь час спить. Як будити будете?" - дивується француз Арман.

У свою чергу француз Жан розповів, що він у захваті від Андріївського узвозу.

"Мені так сподобалися ваш Андріївський спуск і скверик біля нього зі скульптурами (мабуть, сквер з котами на Пейзажці). Ми з друзями там зробили вже штук 100 фотографій. Ще у вас дуже смачні солодощі - нам порадили купити "Київський" торт і шоколадні цукерки - просто смакота", - сказав він.

"А нас залякали, що у вас тут обмани на кожному кроці, що потрібно триматися від усіх подалі, щоб нічого не вкрали чи не обдурили, але я зіткнувся тільки з привітними і дуже товариськими людьми. Все підкажуть, пояснять, проводять. А ще добре, що у вас станції в метро англійською оголошують, у нас такого нема", - додав німець Клаус.

Водночас шведи були просто вражені кількістю дорогих авто на вулицях Києва.

"Київ дуже вразив, але не тільки незвичайною для нас архітектурою. Нам говорили, що ваша країна бідна, а у вас дорогих машин стільки, що складається враження, що десь тут приховані заводи "БМВ" і "Мерседес". А на машинах не вистачає хіба що інкрустації якимись дорогими каменями", - сміється швед Вільям Паттерсон.

Він каже, що ще на в'їзді назвав Київ містом контрастів.

"Іноземні магазини та кафе, ТРЦ, бізнес-центри змішалися з якимись жовтими автобусами і старими занедбаними будівлями. Дуже добре, що скрізь можна взяти карту міста, тому у нас проблем не виникає. Мені здається, що ми вже вивчили всі ваші вулиці", - сказав Вільям.

Водночас готелем він незадоволений: "Ми оселилися в двомісному номері якогось не дуже хорошого готелю, причому за майже 200 євро. Правда, наші розповідають, що у них за ті самі гроші прекрасні умови. Видно, нам не пощастило".

Реклама:

Головне сьогодні