Готелі і кав'ярні Львова не дочекалися великої кількості туристів

— 13 червня 2012, 17:20

Як пише Deutsche Welle, їхні сподівання єврочемпіонат наразі не виправдав. У день матчів залишалися 30% вільних місць у гуртожитках та готелях, де ціна не надто висока: 30 євро і 50 євро відповідно, і ще 15% місць у готелях.

"Нині готелі зменшили ціни, побільшало пропозицій від маленьких міст-сателітів довкола Львова. Є пропозиції у готелях і по 15 й 25 євро, аби лише турист зголосився, - зауважила в.о. керівника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник. – Ми би хотіли заповнення і на 110%, бо це туристичний збір в міську скарбницю, але поки цього немає", - додала чиновниця.

Місто також доповнило пропозицію для вболівальників, які приїдуть на трейлерах. Для них відведено місця у буферних зонах.

Постраждали також і заклади громадського харчування. Так, якщо ті, що знаходились у центральній частині міста були забиті "під зав’язку", то кафе і бари, які теж сумлінно готувалися до чемпіонату і змінювали стандарти роботи, залишалися незаповненими.

Їхні очікування дещо не справдилися, турист просто не дійшов до них. Адже в середньому вболівальник перебував у Львові 1-2 дні, і намагався оглянути туристичні об’єкти центру міста.

ВІДЕО ДНЯ

Ресторатор Марк Зархін зауважив, що хоча у центрі міста бари були переповнені, - це не межа, і заклади харчування могли б обслуговувати більше гостей. Основними замовленнями були пиво, вино і закуски, бо галицька кухня залишається невідомою для європейця.

Ресторатори заманювали іноземця дешевизною пропозицій.

Реклама:

Головне сьогодні